Zdravotná masáž

5 masážnych techník v jednom

1. Aromaterapia - zmierňuje bolesti svalstva a blahodárne pôsobí na prekrvenie a regeneráciu pokožky.

2. Mäkké techniky - metóda je najvhodnejšia pri akútnych bolestiach chrbtice. Hmaty sú vedené na mäkkých tkanivách Vášho tela- koža, podkožie, fascie.

3. Akupresúra -  liečebný postup, ktorý harmonizuje a nalaďuje organizmus. Získate pocit načerpania novej energie a vnútorného pokoja.

4. Vákuová technika (bankovanie) - zvyšuje účinnosť masáže. Pôsobením podtlaku na podkožné tkanivá sa zlepší prekrvenie bolestivého miesta, uvoľní sa stuhnuté svalstvo a zmierni bolesť.

5. Shiatsu masáž šije - špeciálna masáž v sede zameraná na zlepšenie pohyblivosti krčnej chrbtice, uvoľňuje, odstarňuje únavu a zvyšuje odolnosť voči stresu. 


Manuálna lymfodrenáž

Je jemná hmatová technika ovplyvňujúca lymfatický systém. Lymfatický systém odvádza z tkaniva tekutiny, bielkoviny, cudzorodé,škodlivé látky. Lymfa je tekutina, ktorá prúdi v lymfatických cievach a kapilároch, rozvádza  z lymfatických uzlín biele krvinky do celého tela, čím aktivuje imunitný systém.

Detoxikujte svoj organizmus, zbavte sa tukov, toxíkonov a nahromadených tekutín - manuálna lymfodrenáž Vám k tomu pomôže.

Čo dosiahnete lymfodrenážou ?

  • zrýchlenie toku lymfy v organizme a tým aj odplavenie škodlivých látok z organizmu
  • vyprázdňovanie tukových buniek, čo má za následok znižovanie hmotnosti, odstraňovanie celulitídy a zlepšenie kvality kože
  • zvýšenie obranyschopnosti organizmu, uvolenenie a relaxáciu
  • manuálna lymfodrenáž zmierňuje nepríjemné pocity počas tvarovania problémových partií